ПРО СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ЖИТТЯ

Участь студентів у науковій діяльності є актуальною складовою навчального процесу та важливим підґрунтям для подальшої кар'єри.Студенти коледжу щорічно беруть активну участь у студентських олімпіадах, конкурсах, конференціях, освітніх проектах.
В обласній олімпіаді з англійської мови серед закладів фахової передвищої освіти м Харкова та Харківської області приймали участь студентки Левцова Юлія (16 група) та Чикулаєва Таїсія (20 група). За високий рівень знань та виявлення таланту з англійської мови студентки нагороджені сертифікатами. Вітаємо дівчат та бажаємо подальших успіхіві нових досягненьу навчанні та науковій діяльності! ВдячніБородіній Тетяні Олександрівні за підтримку та підготовкустуденток до участі в олімпіадіз англійської мови.
/Files/images/boychuk/1.jpg
Студенти 1 курсу, Петро Толстой та Юлія Левцова, брали активну участь у Всеукраїнській дистанційній екологічній науково-практичній конференції з міжнародною участю «ЕКОЛОГІЯ, ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ, ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕИ СУЧАСНОСТІ» у номінації «Екологічна творчість та креативність». Вітаємо учасників екологічної конференції та бажаємо подальших досягнень у науково-дослідній роботі!
/Files/images/boychuk/2.jpg
Студенти коледжу активно беруть участь у різноманітних заходах за екологічним напрямком. Отримали сертифікати за активну участь у ХІ конкурсі плакатів, коміксів та поробок на екологічну тематику та посіли почесне І місце студентка 4 курсу Дар’я Луцик,студенти 1 курсу Марія Саніна у номінації «Плакат» іПетро Толстой у номінації «Поробка», ІІІ місце посів студент 3 курсу Артем Хорошилов.
/Files/images/boychuk/3.jpg
Щиро вдячні голові циклової комісії з Екології Ользі Фомічовій, викладачуНіні Холодовій за труд і зусилля, спрямовані на формування професійного росту та особистісного розвитку студентів.
Висловлюємо подяку директору коледжу, Олександру Бірюкову,за професійну підтримку, а викладачам коледжу за турботу, натхнення та неоціненну роль у підготовці студентів до участі у різноманітних заходах.
Кiлькiсть переглядiв: 34