ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ ЗІ ШКОЛЯРАМИ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ ЗІ ШКОЛЯРАМИ

Зовсім скоро учням випускних класів доведеться обирати свій подальший шлях і тому профорієнтаційні заходи у коледжі набувають особливого значення.
У квітнівідбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч зі школярамиХарківського ліцею №129. Голова циклової комісії з наук про землю та геодезичних дисциплін, Тетяна ГригорівнаТкаченко, ознайомила учнів з історією коледжу, зі спеціальностями та освітніми програмами. А фахівець з профорієнтації, Клімович Ірина Миколаївна, розповіла про особливості вступної кампанії 2024 року, про переваги навчання та студентського життя в коледжі. Висловлюємо подяку адміністрації ліцею, зокрема заступнику директора з виховної роботи Світлані Валеріївні Смірновій і класному керівнику, Софії ЄвгенівніБратчинковій, за допомогу в організації заходу.
Також відбулась зустріч фахівців коледжу з учнями 9-их класів Харківського ліцею №95. Важливими питаннями, які цікавили школярів були: огляд освітніх програм та спеціальностей; вимоги до вступу та процедура подання документів; можливості отримання стипендій; участь у студентському житті та позаурочних заходах; кар'єрні перспективи тощо. Щиро вдячні адміністрації ліцею, директору Наталії Володимирівні Мерзляковійтазаступнику директора з навчально-виховної роботи Олені ПетрівніВасильєвій, за ваше розуміння важливості профорієнтаційних заходів.
Такі зустрічі є чудовою нагодою для учнів познайомитися з коледжем, освітніми програмами та дізнатися про можливості кар'єрного зростання.Запрошуємо всіх бажаючих на наші профорієнтаційні заходи, де можна більше дізнатися про свої можливості та зробити перший крок до майбутньої кар'єри!
Кiлькiсть переглядiв: 31