ДОБРЕ БУТИ СОБОЮ

підтримка ментального здоров'я в коледжі

Бути студентом так захоплююче, але водночас це переживання, хвилювання, стреси та виклики. Та аби залишатися стійкими та продовжувати успішне навчання, жити щасливе життя, варто дбати не лише про фізичне, а й про ментальне здоров’я.

На цій сторінці ви знайдете корисні поради, інформацію та ресурси, які допоможуть Вам керувати стресом, підтримати психічне здоров'я та зберегти баланс у вашому житті студента.

Не соромтеся звертатися за допомогою. Ваше ментальне здоров'я є пріоритетом, і ми тут, щоб підтримати вас у вашому студентському житті.

  • КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
  • Інтернет-платформа психологічної допомоги «Розкажи мені» працює цілодобово. Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку через сайт. Консультації проводяться безкоштовно в режимі онлайн.

Центр психологічної підтримки «ОбійМи» - ініціатива психологів-волонтерів для допомоги людям, що зазнали стресу внаслідок воєнних дій та переселення. Кваліфікована допомога цілодобово.

«Хаб стійкості» – це платформа безкоштовної психологічної підтримки в кризовий час від громадської організації «Фундація Суспільність» та центру психічного здоров’я «Брейнкульт». Насайті проєктуможна знайти поради з психологічної самодопомоги, а також записатися на консультацію до конкретного психолога чи психотерапевта. Спілкування з фахівцями відбувається у форматі відео-конференції.

Психологічні цікавинки для студентів

Тут буде корисною інформація для тих, хто хоче знати: як адаптуватися до навчального процесу? як бути впевненим у собі? як справлятися з навчальним навантаженням? як побороти тривогу? як правильно та ефективно організувати свiй день? як навчатися успішно?Та багато інших корисних та цікавих тем!

Корисні поради та інформація для батьків студентів Коледжу

Статті, що будуть корисними для тих батьків, хто хоче знати як допомогти дитині адаптуватися до навчального процесу, як мотивувати дитину до навчання, про особливості психології спілкування з підлітком, як виховати лідерські якості у дитини, про особливості психологічної безпеки дитини у кіберпросторі та багато іншого.

Психологічна безпека в освітньому середовищі

Нормативно-правова інформація щодо організації психологічної підримки у Коледжі, попередження та запобігання булінгу, а також політика та процедура вирішення конфліктних ситуацій під час навчального процесу.

Кiлькiсть переглядiв: 471