/Files/images/boychuk/картинка (1).jpg

Дорогі студенти, викладачі і співробітники коледжу!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року!
З настанням нового етапу в нашому житті серце кожного наповнюється надією, очікуваннями та бажаннями.
Для студентів — це можливість отримати нові знання, набути навички та здобути цінний досвід. А ваша цілеспрямованість і наполегливість приведуть вас до нових висот. Пам'ятайте, що важливо не тільки навчатися, але й розвиватися як особистість, відкривати нові горизонти і прагнути досягати найкращого.
Для нашої команди викладачів та співробітників — це час спільних зусиль для створення навчального середовища, в якому кожен міг би реалізувати свій потенціал. Ваша відданість та професійність допомагають студентам рости і розвиватися.
Бажаю Вам відкритих дверей до нових можливостей, сміливих рішень і впевненого кроку вперед. Нехай попри все цей навчальний рік стане для нас усіх часом незабутніх вражень, цінних взаємин та омріяних досягнень!
З найкращими побажаннями,

Олександр БІРЮКОВ

/Files/images/boychuk/Графік проведення співбесіди 11 клас.jpg

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ДО ЗАРАХУВАННЯ НА МІСЦЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ СПІВБЕСІД

/Files/images/boychuk/Графік проведення співбесід.JPG

До уваги абітурієнтів!!

/Files/images/boychuk/Графік роботи ПК.JPG/Files/images/boychuk/Телефони ПК.JPG

Дорогі абітурієнти,

Ви зробили перший важливий крок у своєму житті до досягнення навчальних та професійних мрій, і ми щиро вітаємо вас з цим великим досягненням.
Наш коледж - це не просто навчальний заклад, але й спільнота талановитих, мотивованих та амбітних студентів, які прагнуть досягати виняткових результатів. Ми пишаємося нашими талановитими видатними викладачами та науковцями, які щиро віддані своїй справі і готові ділитися своїми знаннями та досвідом з вами.
Ваша готовність до навчання та внутрішня мотивація визначатимуть ваш успіх. У нашому коледжі ви зможете обрати спеціальності, які розвинуть ваші таланти та навички в обраній сфері. Наша мета - створити навчальне середовище, що надихає, де ви зможете розкрити свій потенціал та досягти високих результатів.
Час у коледжі буде чудовим шляхом незабутніх спогадів. Ви зустрінете нових друзів, засвоїте нові знання та відкриєте для себе безліч можливостей і ми будемо вашим надійним партнером у цьому.
Нехай ваша мрія про вступ до нашого коледжу стає реальністю. Ми віримо в вас і впевнені, що ви зробите найкращій вибір для свого майбутнього.
Чекаємо на вас з нетерпінням. Ласкаво просимо до нашого коледжу, де ми разом досягнемо великих успіхів!
/Files/images/boychuk/Коледж готує.PNG

Задати питання фахівцям приймальної комісії можна онлайн:
Питання онлайн

Зареєструйся та отримуй важливу та корисну інфрмацію щодо ВСТУПУ-2023

АНКЕТА ВСТУПНИКА


/Files/images/zastavki/ДУМКА.jpg

ВИБІР ПРОФЕСІЇ

/Files/images/boychuk/569.jpg

Проблема вибору професії завжди була і залишається актуальною, а особливо важливою стає в сучасних умовах. Кожна людина стикається з важливим завданням - обирати професію. Щодня викладачі коледжу працюють з майбутніми абітурієнтами в рамках профорієнтаційних онлайн-заходів з метою полегшення вибору майбутньої професії, ознайомлення зі спеціальностями коледжу та їх можливостями, допомагають зрозуміти власні здібності, аби в результаті школярі змогли обрати професію, яка буде цікавою та приносити професійне задоволення.
23 травня 2023 року представники коледжу провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями випускних класів 82 гімназії м. Харкова. Школярі отримали детальну інформацію щодо спеціальностей коледжу: Екологія, Науки про землю, Геодезія та землеустрій, дізналися по особливості вступної кампанії та умови вступу, а також переглянули цікаву презентацію «Методи дослідження атмосфери», яка дозволила зануритися слухачам у особливості майбутньої професії.
Висловлюємо подяку Адміністрації гімназії та вчителям природничої кафедри, зокрема Ірині Михайлівні Сєдовій-Кутішенко, у підготовці та проведенні заходу.
Профорієнтаційні зустрічі є важливим етапом у виборі майбутньої професії, оскільки кожна людина у своєму житті прагне отримати конкурентну професію та побудувати успішну кар’єру.
/Files/images/boychuk/IMG_20230523_145922.jpg
Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.