До дня охорони праці

На виконання Указу президента України від 18.06.2006р. №685/2006«Про день охорони праці», відповідно до рекомендацій Міжнародної організації праці, в Україні ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ відзначатиметься 28 квітня, саме у всесвітній день охорони праці.
Девіз Дня охорони праці в 2024 році: «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці». Силами викладачів ЦК проведено висвітлення під час аудиторних дистанційних занять питань охорони праці на підприємствах, впливу війни на умови праці працівників та ринок праці, реформування законодавства у сфері безпеки та охорони праці, ризики і наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації, зокрема, в умовах воєнного стану. Разом з викладачами студенти коледжу підготували плакати, що висвітлюють стан навколишнього середовища під впливом людської діяльності, показують небажані зміни в природному середовищі, які порушують екологічну рівновагу і тим самим завдають великої шкоди генофонду всього живого, зокрема й людини.
Висловлюємо подяку викладачам і студентам за натхнення та активну життєву позицію!
/Files/images/boychuk/IMG-a2d89b52c6cf97adb24de704f84b23c1-V.jpg
/Files/images/boychuk/IMG-bb53657b002a5c0ae7d8c32dc7a91ca0-V.jpg
/Files/images/boychuk/IMG-b1860dac9c2476cd7b126a64b6541e90-V.jpg
/Files/images/boychuk/¦в6_page-0001.jpg /Files/images/boychuk/Tж¦-1_page-0001.jpg /Files/images/boychuk/Tж¦-3_page-0001.jpg

/Files/images/boychuk/Tж¦-5_page-0001.jpg

/Files/images/boychuk/Різдвяна листівка на сайт.png

Дорогі студенти!

З нагоди вашого свята хочу від щирого серця привітати вас з Міжнародним днем студента!
Сьогодні – ваш день, коли особливо варто пишатися своїми здобутками, оскільки кожен з вас - невтомний дослідник, творчий мислитель і майбутній лідер.

Студентські роки – це час не лише для здобуття знань, а і час великих відкриттів, нових знайомств і, звісно ж, наполегливої праці. Ви – майбутнє нашої країни, і я вірю, що кожен з вас здатний до великих досягнень.

В цей день бажаю вам чудового настрою, яскравих зустрічей, теплих та наповнених дружбою моментів, натхнення та успіхів, а також невичерпного ентузіазму у здійсненні ваших мрій.

З найкращими побажаннями,

Олександр БІРЮКОВ!

/Files/images/boychuk/Привітання до дня студента.png

ОГОЛОШЕННЯ

17 жовтня 20203 року відбудуться вибори ректора Одеського державного екологічного університету.

Таємне голосування проводиться з 9.00 до 15.00 на:

Виборчій дільниці № 1, місцезнаходження якої м. Одеса, вул. Львівська, 15 (хол 1-го поверху навчально-лабораторного корпусу №1 (для співробітників та студентів Одеського держаного екологічного університету та Херсонського гідрометеорологічного фахового коледжу);
Виборчій дільниці № 2, місцезнаходження якої м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 5/2 (для співробітників та студентів Одеського фахового коледжу комп'ютерних технологій Одеського держаного екологічного університету);
Виборчій дільниці № 3, місцезнаходження якої м. Харків, вул. Кооперативна,10 (для співробітників та студентів Харківського природоохоронного фахового коледжу Одеського держаного екологічного університету).
Участь у виборах приймають виборці, списки яких оприлюднені на офіційному сайті університету (https://odeku.edu.ua/vybory-rektora/).
Для участі у голосуванні виборець має обов'язково пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт, ID-картка, пенсійне посвідчення, посвідчення водія, студентський квіток).

Оргкомітет з проведення виборів ректора Одеського державного екологічного університету

Шановні колеги, з нашим професійним днем!

З днем працівників освіти!

Щиро вітаю всіх, хто навчає і надає знання. Ви навчаєте не тільки наукам, а й навичкам, цінностям, які складають основу для життя у нашому суспільстві. Ваша праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України! Бажаю сили та натхнення кожного дня вашої педагогічної кар'єри, а також здоров'я, щастя, радості і миру! З Днем вчителя!
Вам уклін низький аж до землі,
За завзятість у своїй роботі,
За знання, терпіння і турботу.
І нехай у найскрутніший час
Віра в краще не покине вас,
Зіронька надії не згасає,
І Господь життя оберігає!
Також сердечно вітаю Всіх із особливим днем для українців – Днем захисника і захисниць України! Нехай на шляху до нашої перемоги супутниками будуть сила, високий професіоналізм, мужність, витримка та впевненість. Незламного духу та мирного неба!
Зі щирими побажаннями, Олександр БІРЮКОВ

/Files/images/boychuk/З Днем працівника освіти! (4).png

До уваги абітурієнтів!!

/Files/images/boychuk/Графік роботи ПК.JPG/Files/images/boychuk/Телефони ПК.JPG

Дорогі абітурієнти,

Ви зробили перший важливий крок у своєму житті до досягнення навчальних та професійних мрій, і ми щиро вітаємо вас з цим великим досягненням.
Наш коледж - це не просто навчальний заклад, але й спільнота талановитих, мотивованих та амбітних студентів, які прагнуть досягати виняткових результатів. Ми пишаємося нашими талановитими видатними викладачами та науковцями, які щиро віддані своїй справі і готові ділитися своїми знаннями та досвідом з вами.
Ваша готовність до навчання та внутрішня мотивація визначатимуть ваш успіх. У нашому коледжі ви зможете обрати спеціальності, які розвинуть ваші таланти та навички в обраній сфері. Наша мета - створити навчальне середовище, що надихає, де ви зможете розкрити свій потенціал та досягти високих результатів.
Час у коледжі буде чудовим шляхом незабутніх спогадів. Ви зустрінете нових друзів, засвоїте нові знання та відкриєте для себе безліч можливостей і ми будемо вашим надійним партнером у цьому.
Нехай ваша мрія про вступ до нашого коледжу стає реальністю. Ми віримо в вас і впевнені, що ви зробите найкращій вибір для свого майбутнього.
Чекаємо на вас з нетерпінням. Ласкаво просимо до нашого коледжу, де ми разом досягнемо великих успіхів!
/Files/images/boychuk/Коледж готує.PNG

Задати питання фахівцям приймальної комісії можна онлайн:
Питання онлайн

Зареєструйся та отримуй важливу та корисну інфрмацію щодо ВСТУПУ-2023

АНКЕТА ВСТУПНИКА


/Files/images/zastavki/ДУМКА.jpg

ВИБІР ПРОФЕСІЇ

/Files/images/boychuk/569.jpg

Проблема вибору професії завжди була і залишається актуальною, а особливо важливою стає в сучасних умовах. Кожна людина стикається з важливим завданням - обирати професію. Щодня викладачі коледжу працюють з майбутніми абітурієнтами в рамках профорієнтаційних онлайн-заходів з метою полегшення вибору майбутньої професії, ознайомлення зі спеціальностями коледжу та їх можливостями, допомагають зрозуміти власні здібності, аби в результаті школярі змогли обрати професію, яка буде цікавою та приносити професійне задоволення.


Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.