Бібліотека


Бібліотеки є важливими центрами навчання, досліджень та культурного розвитку у суспільстві, вони створюють умови для освіти, саморозвитку та збагачення людського досвіду.
Бібліотека Коледжу працює з часу заснування закладу освіти. Бібліотечній фонд налічує понад 45 тисяч примірників. Це альманахи, журнали, енциклопедії тощо. Вражає різноманітністю фахова література. Наприклад, в бібліотечному фонді є два підручники з метеорології датовані 1903 роком.
Фахові дисципліни вимагають всебічного, глибокого вивчення, а отже, бібліотека пропонує підручники різних авторів, щоб студенти змогли вибирати саме таку літературу, яка є необхідною для вивчання дисциплін. Крім спеціальної літератури, бібліотека укомплектована підручниками шкільної програми 10-11 класу для студентів, що прийшли навчатись на базі 9 класу та отримують профільну фахову освіту.
Вражає різноманіттям художня література українських класиків та сучасних авторів, зарубіжна література. Кожен бажаючий зможе підібрати для читання як фантастику, так і пригоди, детективи.
Для зручності студентів у бібліотеці є великий затишний читацький зал. На столах для зручності є необхідне канцелярське приладдя.
Досвідчені кваліфіковані фахівці бібліотечної справи завжди готові надати інформацію з усіх питань. Завітайте до нас! Чекаємо, адже книга - то є джерело знань!
/Files/images/boychuk/ж.jpg
/Files/images/boychuk/Бібліотека_1.jpg
/Files/images/boychuk/Бібліотека_2.jpg
/Files/images/boychuk/Бібліотека_3.jpg

Протокол замовлення підручників для 10 класу 2023 рік

Кiлькiсть переглядiв: 2252