ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВІДКРИТОЇ ОБЛАСНОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРИРОДНИЧОЇ ОЛІМПІАДИ,

СЕРЕД УЧНІВ 9 – 11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ,

ПРИСВЯЧЕНІЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЗЕМЛІ

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ

9 Клас

І місце Ярощук Роман Віталійович, ХЗОШ № 78

ІІ місце Тєлєгіна Марія Дмитрівна, ХЗОШ № 78

ІІІ місце Рарог Денис Євгенійович, ХЗОШ № 78

10 клас

І місце Чернищук Владислав Сергійович, Харківська гімназія № 172

ІІ місце Прохоров Григорій Вадимович, Харківська гімназія № 172

ІІІ місце Парена Вероніка Віталіївна, КЗ ОСШІ «Обдарованість»

11 клас

Аксьонов Володимир Володимирович, КЗ ХСШ

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ

9 клас

І місце Кононова Марія Андріївна, Харківський гімназія №86 / Власенко Ольга Анатоліївна, Харківська ЗОШ № 118

ІІ місце Тітова Дарія Володимирівна, КЗ "БугаЇвський ліцей"

ІІІ місце Дончик Владислава Анатоліївна, ХГ №6 "Маріїнська гімназія"

10 клас

І місце Круторогов Євгеній Ігорович, КЗ Харківська ЗОШ №49

ІІ місце Аболонкіна Анастасія Дмитрівна, Харківська гімназія №107 / Коблицька Марія-Ангеліна Сергіївна, Харківська гімназія №107

ІІІ місце Ярмак Дар'я Михайлівна, Харківська гімназія №144

11 клас

І місце Хирна Ірина Олегівна, Харківська гімназія №107 / Шевцова Марія Юріївна, Харківська гімназія №107

ІІ місце Івченко Павло Петрович, Харківська ЗОШ №78

ІІІ місце Федак Маргарита Сергіївна, Харківська гімназія №1

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ

9 КЛАС

МІСТО

І місце Дьяков Максим Олегович, Харківський ліцей №107

ІІ місце Мартиненко Юлія Сергіївна, Харківська гімназія №172

ІІІ місце Альянова Валерія Вячеславівна, Харківський ліцей №107

ОБЛАСТЬ

І місце Чаговець Аліна Олександрівна, Донецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради

ІІ місце Ровчак Мілана Віталіївна, КЗ "Бугаївський ліцей" Ізюмської районної ради

ІІІ місце Ткаченко Артур Андрійович, КЗ "Бугаївський ліцей" Ізюмської районної ради

10 клас

МІСТО

І місце Готвянський Богдан Юрійович, КЗ ОСПШІ "Обдарованість"

ІІ місце Бибко Єлізавета, Харківська ЗОШ №48

ІІІ місце Світлична Дарина Сергіївна Харківська ЗОШ №48

ОБЛАСТЬ

І місце Дяченко Дмитро Сергійович, Пісочинський ліцей "Мобіль"

ІІ місце Алоєва Наріне, КЗ «Малинівський ліцей №1» Чугуївського району

ІІІ місце Лопаткіна Владислава Віталіївна, КЗ «Мереф’янська ЗОШ № 6»

11 клас

МІСТО

І місце Кирейчук Дар'я Андріївна, ХГ №6 "Маріїнська гімназія"

ІІ місце Овчаренко Станіслава Євгенівна, ХГ №6 "Маріїнська гімназія"

ІІІ місце Гюлєва Заріна, Харківська гімназія №172

ОБЛАСТЬ

І місце Тернопол Сергій Олегович, Донецька ЗОШ №2 Балаклійської районної ради

ІІ місце Коньова Катерина Сергіївна, Донецька ЗОШ №2 Балаклійської районної ради

ІІІ місце Чеснюк Олександра Олександрівна, Донецька ЗОШ №2 Балаклійської районної ради

ПЕРЕМОЖЦІ ЕКОЛОГО - ГЕОГРАФІЧНОЇ ОЛІМПІАДИ

9 клас

МІСТО

І місце Теплинськй Сергій Віталійович, КЗ ОСПШІ «Обдарованість»

ІІ місце Сук Дар’я Олександрівна, Харківський ліцей № 107

ІІІ місце Ліфєнцев Іван Андрійович, КЗ ОСПШІ «Обдарованість»

ОБЛАСТЬ

І місце Кривцова Анна Іванівна, КЗ "Шатівський ліцей"

ІІ місце Григорчук Владислав Сергійович, Чугуївський НВК Дошкільний навчальний заклад - ЗОШ №8

ІІІ місце Шкіря Руслан Джахангірович, КЗ «Люботинська СПШІ «Дивосвіт» / Остапенко Вікторія Віталіївна, Чугуївський НВК Дошкільний навчальний заклад - ЗОШ №8

10 клас

МІСТО

І місце Чаладзе Роман Мерабович, Харківська гімназія №82

ІІ місце Пальошка Владлена В'ячеславівна, Харківська ЗОШ №60

ІІІ місце Гладай Олександр Вадимович, КЗ "Харківська СПШ №15"

ОБЛАСТЬ

І місце Ляшенко Вероніка Валеріївна, КЗ «Люботинська СПШІ «Дивосвіт»

ІІ місце Худоян Бінбаш Халдович, КЗ «Малинівський ліцей №1» Чугуївського району

ІІІ місце Терновий Ярослав Ігорович, Зачепилівська ЗОШ Зачепилівської селищної ради

11 клас

МІСТО

І місце Анненкова Анна Євгенівна, Харківська ЗОШ №60

ІІ місце Чаплигіна Любов Вікторівна, КЗ Харківська ЗОШ №158

ІІІ місце Староверова Анастасія Ярославівна, «Харківська СПШ № 93» імені В. В. Бондаренка

ОБЛАСТЬ

І місце Фалендушев Богдан Юрійович, КЗ «Малинівський ліцей №1» Чугуївського району

ІІ місце Лебедь Анастасія Сергіївна, Миколаївська ЗОШ Зачепилівської селищної ради

ІІІ місце Почекуніна Богдана Сергіївна, Чугуївський НВК Дошкільний навчальний заклад-ЗОШ №8

Кiлькiсть переглядiв: 596